Workshops voor meiden met Autisme: Boksen

bokser

Leuke workshops voor meiden met autisme(kenmerken)!

In het voorjaar van 2022 zijn we gestart met een aanbod van sportieve en creatieve workshops. Speciaal voor meiden van 8 t/m 18 jaar met autisme(kenmerken). Ook in 2023 gaan we verschillende workshops aanbieden voor deze meiden. De eerste workshop start 12 januari! Kijk hieronder voor de agenda met alle activiteiten.

Dit initiatief is door twee betrokken moeders gelanceerd en voor de start van de workshops is er een samenwerking met ´S-PORT gezocht.

Deze meiden kunnen nu laagdrempelig kennismaken met verschillende sporten en andere activiteiten. Plezier staat voorop! De workshop zijn in kleine groepjes van maximaal 6 meiden en worden door professionals gegeven.
Doel is om te kijken of er - op basis van deze ervaring - meer structureel aanbod op maat voor deze doelgroep georganiseerd kan worden.

 

Aanmelden voor één of meerdere workshops?

Stuur een e-mail naar de initiatiefneemsters met daarin de naam en ouder-contactgegevens naar creactiefdenbosch@gmail.com. Zeker ook als je nog vragen hebt!

Voor wie? Wanneer Locatie
meisjes met autisme kenmerken van 8-18 jaar 23 februari
17:00 tot 18:00
Hazelaar, T.M.Kortenhorstlaan 6, Rosmalen
meisjes met autisme kenmerken van 8-18 jaar 16 maart
17:00 tot 18:00
Hazelaar, T.M.Kortenhorstlaan 6, Rosmalen